V neděli se uskuteční krajská přehlídka scénického tance

2022-04-04

V neděli 10. dubna se v českobudějovickém Metropolu uskuteční krajská přehlídka scénického tance. Těšit se můžete na 250 tanečníků.

Kdo vystoupí? Moderna (DDM ČB), Tanchi (ČB), RedDance (ČB), ZUŠ Vodňany, ZUŠ Třeboň, T-Dance Písek, TS ELPÉ Příbram, ZUŠ Strakonice, ZUŠ Vlachovo Březí, ZUŠ Prachatice, ZUŠ Jindřichův Hradec, ZUŠ Blatná, ZUŠ Sedlec- Prčice, Apsara (ZUŠ Jihlava), TS Puls SVČ Opava a exhibičně Acrojóga (BudeCirkus/DDM ČB).

Krajská postupová přehlídka dětských skupin scénického tance 2022 začíná v 14:00 a nejúspěšnější taneční choreografie postupují na celostátní přehlídku v Kutné Hoře.

Poté se můžete těšit od 16:40 na Krajskou postupovou přehlídku scénického tance mládeže a dospělých Tanec, tanec…2022. Nejlepší choreografie postoupí na celostátní přehlídku v Jablonci nad Nisou. Diváci celkem zhlédnou přibližně 33 choreografií z oboru scénického tance.

Přehlídka je každoročně finančně podporována Ministerstvem kultury ČR a Jihočeským krajem. Vstupenky jsou k dispozici pouze na místě: 80 Kč (děti do 10 let 20 Kč)

Zonerama Zonerama