Technické oddělení připravuje školní rok 2019/2020. Zachová současné kroužky a vypíše i zcela nové

2019-08-14

Technické oddělení připravuje několik novinek pro školní rok 2019/2020 a už nyní vypsalo převážnou část kroužků. Mezi stálice oddělené patří a zůstávají zájmové útvary jako autodráha, radiotechnika, počítačové hry či modeláři. Pokračovat bude i počítačová grafika a fotografování.

Velké inovace se dočkal kroužek programování, který bude rozdělen do několika samostatných útvarů. V nabídce bude programování pro začátečníky i pokročilé, dále nabídneme programování pro nejmenší pomocí robotů Bee-Bot nebo naopak náročnější herní programování robotů LEGO Mindstorms nebo Ozobotů. Obnovena bude výuka tvorby www stránek, která nabídne responzivní řešení.

Mezi novinky oddělení budou patřit kroužky oblíbeného japonského umění Origami (skládačky z papíru). Dále pak je nově vypsán kroužek sportovní novinařiny, který nabídne výuku novinářské práce od A do Z včetně práce s fotoaparátem a videokamerou. Zájemci se nebudou učit jen pasivně v učebně, ale aktivně budou navštěvovat zápasy spřátelených klubů ČEZ Motor České Budějovice (hokej), SK Dynamo České Budějovice (fotbal), VK Jihostroj České Budějovice (volejbal) a FBC Štíři České Budějovice (florbal).

Přihlašování na kroužky bude brzo spuštěno. V případě dotazů pište na herman@ddmcb.cz.

Zonerama Zonerama