Na Velikonoce jsme si připravili soutěž v házení letadlem. Přihlaste se

2021-03-15

Těsně před Velikonocemi si můžete s námi zasoutěžit. V areálu Lannovy loděnice proběhne ve středu 31. března (14:00 – 18:00) a ve čtvrtek 1. dubna (9:00 – 17:00) rodinná soutěž dvojic v hodu letadlem.

„Spustili jsme přihlašování přes náš web. Startovné je symbolické 50 korun a je v něm i soutěžní letadlo, které si rodina poté odnese domů. Prosím každého účastníka, aby v přihlášce v poznámce napsal, o který den má zájem. Aby se mohl zúčastnit opravdu každý zájemce, bude soutěž probíhat dva dny. Konkrétní čas v daný den pak bude přiřazen a soutěžícímu zaslán mailem. Eliminujeme tím fyzický kontakt. I tak je ale povinné dorazit s respirátory FFP2 (děti mohou mít chirurgickou roušku),“ říká hlavní pořadatel Přemysl Šesták.

Princip soutěže je jednoduchý a je popsán v pravidlech soutěže. „Ve stručnosti půjde o to, že dvojice budou přicházet přesně na určený čas, převezmou si zabalený model, který musí do pěti minut postavit. Pak se přesunou na start a střídavě hází z bodu „A“ do bodu „B“. Jako první hází mladší z dvojice. Po splnění cíle „B“ účastníci odcházejí z areálu,“ dodal dále Šesták.

Při přihlášení je povinné zvolit kategorii – mladší nebo starší: A) děti 5 – 9 let + rodič (prarodič), B) děti 9 – 12 let + rodič (prarodič). Přihlášení je možné do 28. března nebo do zaplnění kapacity a probíhá na této stránce.