Informace pro nominované soutěžící KK SOČ

2021-04-26

AKTUALIZOVÁNO

Letošní ročník krajského kola Středoškolské odborné činnosti proběhne online ve čtvrtek 29. dubna 2021 přes platformu MS Teams.

Soutěžícím i porotě byla emailem zaslána pozvánka ke schůzce přes MS Teams. Doporučujeme zkontrolovat svou emailovou schránku včetně ostatních složek (spam/hromadné/nevyžádaná pošta). Pokud jste pozvánku i tak nenašli, okamžitě kontaktujte koordinátorku krajského kola SOČ. Pokud by někdo chtěl pozvánku zaslat na jinou emailovou adresu než byla uvedena na přihlášce, neprodleně se ozvěte také koordinátorce.

Je nutné se na soutěž včas připojit dle harmonogramu. Samostatná schůzka pak slouží k diskuzi porotou. Není tedy potřeba Vaši práci znovu celou prezentovat, pouze pokud Vás porota vyzve, buďte připraveni ji v krátkosti představit (max. 2 minuty). Porota Vám poté položí doplňující otázky. Organizace online schůzky je plně v režii předsedy poroty. Může se stát, že Vás požádá, abyste se na určitou dobu odpojil(a) a poté znovu připojil(a) ke schůzce. Mezičas využije porota k poradě a zhodnocení Vaší práce, po Vašem opětovném připojení Vám sdělí výsledek.

V případě nejasností nás kontaktujte.

Koordinátorka KK SOČ:
Mgr. Klára Dragová
dragova@ddmcb.cz
tel. +420 386 447 313
mobil: +420 777 640 090

Asistent SOČ:
Bc. Jana Borovková
mobil: +420 728 884 242

Technické problémy s MS Teams:
Emil Trkola
e.trkola@ddmcb.cz
tel: +420 602 131 977

Níže uvádíme časový harmonogram pro jednotlivé oblasti. Prosíme soutěžící o dochvilnost. Pokud se nezúčastníte online schůzky, nebude Vaše práce hodnocena a tím pádem ztrácíte šanci na postup do celostátního kola.