Kroužky

V současné době zahajujeme přihlašování do kroužků pomocí nového informačního systému. Kroužky (zájmové útvary) najdete v sekci zájmové útvary v menu nalevo. Lze se také přihlásit přímo přes portál. Základní informace k přihlašování si přečtěte v návodu k přihlášení.

Stručný návod k přihlášení

V případě problémů s přihlášením kontaktujte pana E. Trkolu na tel: 602 131 977 nebo na mailu e.trkola@ddmcb.cz.

 nerozhoduje
18+
Celkem: 256 kroužků

S vařečkou po světě

Ostatní

Každou schůzku budeme připravovat jiná jídla z různých koutů světa. Kroužek je určen pro dívky i chlapce od 8 let se zájmem o vaření. V ceně kroužku nejsou zahrnuty suroviny. Termín schůzek je středa od 15:30 do 17:30.

Šachy DDM ve spolupráci s ŠK VŠTE ČB

Sportovní a turistické

Oddíl s výukou šachu, pro chlapce a dívky od 6 let. Informační schůzka ve čtvrtek 15.9. 2022 od 17:00 v DDM České Budějovice, učebna č. 39. Schůzky pravděpodobně ve čtvrtek od 16:30 do 18:30 hod.

Škola zpěvu NOVINKA

Hudební a dramatické

Pěvecká škola. Kroužek zpěvu pro děti ve věku 8-16 let. Dechová a artikulační cvičení,rozezpívání, nácvik a zpěv písní. Populární, lidové i klasické písně. Zpěv sólovy i ve skupině. Informační schůzka v pondělí 26.9. 2022 od 18:15h, přízemí DDM, učebna č.6.

Softball ZŠ Borovany

Ostatní, Sportovní a turistické

Určeno pro žáky ZŠ Borovany, kteří mají zájem naučit se hrát softball, baseball a street softball. Veškeré vybavení dětem zapůjčíme (rukavice, pálka, míč apod..). Zváni jsou dívky i chlapci od 1. do 7. třídy. Kroužek je veden kvalifikovaným trenérem/trenérkou softballu ze sportovního oddílu Žraloci Ledenice. Termín schůzek je středa 15:30 - 16:30.

Softball ZŠ Dobrá Voda

Ostatní, Sportovní a turistické

Určeno pro žáky ZŠ Dobrá Voda, kteří mají zájem naučit se hrát softball, baseball a street softball. Veškeré vybavení dětem zapůjčíme (rukavice, pálka, míč apod..). Zváni jsou dívky i chlapci od 1. do 7. třídy. Kroužek je veden kvalifikovaným trenérem/trenérkou softballu ze sportovního oddílu Žraloci Ledenice.

Softball ZŠ Lišov - 1.stupeň

Ostatní, Sportovní a turistické

Určeno pro žáky ZŠ Lišov, kteří mají zájem naučit se hrát softball, baseball a street softball. Veškeré vybavení dětem zapůjčíme (rukavice, pálka, míč apod..). Zváni jsou dívky i chlapci od 1. do 5. třídy. Kroužek je veden kvalifikovaným trenérem/trenérkou softballu ze sportovního oddílu Žraloci Ledenice. Termín schůzek je pondělí 15:00 - 16:00.

Softball ZŠ Lišov - 2.stupeň

Ostatní, Sportovní a turistické

Určeno pro žáky ZŠ Lišov, kteří mají zájem naučit se hrát softball, baseball a street softball. Veškeré vybavení dětem zapůjčíme (rukavice, pálka, míč apod..). Zváni jsou dívky i chlapci od 6. do 8. třídy. Kroužek je veden kvalifikovaným trenérem/trenérkou softballu ze sportovního oddílu Žraloci Ledenice. Termín schůzek je pondělí 16:00 - 17:00.

Softball ZŠ Nedabyle

Ostatní, Sportovní a turistické

Určeno pro žáky ZŠ Nedabyle, kteří mají zájem naučit se hrát softball, baseball a street softball. Veškeré vybavení dětem zapůjčíme (rukavice, pálka, míč apod..). Zváni jsou dívky i chlapci od 1. do 5. třídy. Kroužek je veden kvalifikovaným trenérem/trenérkou softballu ze sportovního oddílu Žraloci Ledenice.

Softball ZŠ Nové Hodějovice

Ostatní, Sportovní a turistické

Určeno pro žáky ZŠ Nové Hodějovice, kteří mají zájem naučit se hrát softball, baseball a street softball. Veškeré vybavení dětem zapůjčíme (rukavice, pálka, míč apod..). Zváni jsou dívky i chlapci od 1. do 5. třídy. Kroužek je veden kvalifikovaným trenérem/trenérkou softballu ze sportovního oddílu Žraloci Ledenice. Termín schůzek je čtvrtek 13:00 - 14:00 hod.

Softball ZŠ Pohůrecká - zrušeno

Ostatní, Sportovní a turistické

Určeno pro žáky ZŠ Pohůrecká, kteří mají zájem naučit se hrát softball, baseball a street softball. Veškeré vybavení dětem zapůjčíme (rukavice, pálka, míč apod..). Zváni jsou dívky i chlapci od 1. do 7. třídy. Kroužek je veden kvalifikovaným trenérem/trenérkou softballu ze sportovního oddílu Žraloci Ledenice.

Softball ZŠ Srubec

Ostatní, Sportovní a turistické

Určeno pro žáky ZŠ Srubec, kteří mají zájem naučit se hrát softball, baseball a street softball. Veškeré vybavení dětem zapůjčíme (rukavice, pálka, míč apod..). Zváni jsou dívky i chlapci od 1. do 7. třídy. Kroužek je veden kvalifikovaným trenérem softballu ze sportovního oddílu Žraloci Ledenice. Termín schůzek je středa 13:15 - 14:15.

Softball ZŠ Střížov

Ostatní, Sportovní a turistické

Určeno pro žáky ZŠ Střížov, kteří mají zájem naučit se hrát softball, baseball a street softball. Veškeré vybavení dětem zapůjčíme (rukavice, pálka, míč apod..). Zváni jsou dívky i chlapci od 1. do 5. třídy. Kroužek je veden kvalifikovaným trenérem/trenérkou softballu ze sportovního oddílu Žraloci Ledenice.

Španělský jazyk

Vzdělávání a grafomotorika

Kroužek je určen pro dospělé od 18 let, kteří mají zájem o ŠJ. Schůzky od středy 2.11. 2022 od 17:15 do 18:45 hod. v DDM Č.B. učebna č. 37. Vyučující: Bc. Polanská Kristýna, mobil: 734 374 654, e-mail: kristynaprokopova17@gmail.com. Bližší informace: Bc. Luděk Doležal, mobil: 603 317 009, e-mail: dolezal@ddmcb.cz.

Španělština s rodilým mluvčím

Ostatní, Vzdělávání a grafomotorika

Pravidlené konverzace s rodilým mluvčím na různá témata. Výuka bude probíhat zábavnou formou. Pro chlapce i dívky od 9 do 18 let. Vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé. Začátek kroužku je naplánován na listopad 2022 po návratu lektorky ze zahraničí (Peru).
Lektorkou je rodilá mluvčí z Peru Patricia Vasquez Castro.

Square Dance 1

Taneční

Taneční klub Blueberry zabývající se country tancem pro 4 páry, tancuje se na nápovědu a na různorodou hudbu od country přes pop až disco, pro zájemce (od 15 let neomezeně). Výuka základního levelu Basicu a pokročilého levelu Mainstreamu. Studentská sleva (ZŠ, SŠ, SOU): 300 Kč. Informační schůzka a zahájení výuky: středa 14. 9. od 19:00 hod. v DDM č. 10. Kontakt: A. Michna (tel. 734 153 919). Web: http://blueberry.pry.cz

Square Dance 2

Taneční

Taneční klub Blueberry zabývající se country tancem pro 4 páry, tancuje se na nápovědu a na různorodou hudbu od country přes pop až disco, pro zájemce (od 15 let neomezeně). Výuka pokročilých levelů Plusu a A1. Studentská sleva (ZŠ, SŠ, SOU): 300 Kč. Informační schůzka a zahájení výuky: středa 14. 9. 2022 od 20:00 hod. v DDM č. 10. Kontakt: A. Michna (tel. 734 153 919). Web: http://blueberry.pry.cz

stolní teni 6

Sportovní a turistické

Zájmový útvar pro chlapce a dívky 4 hodiny týdně (2x2). Tréninky ve středu vždy od 17:30 - 19:30, a další dny viz stolní tenis 1 až 7.V dalším stolním tenise Vám bude účtována 0,- Kč

Stolní tenis 1

Sportovní a turistické

Zájmový útvar pro chlapce a dívky 4 hodiny týdně (2x2). Tréninky v pondělí vždy od 15:30 - 17:30, a další dny viz stolní tenis 1 až 7.V dalším stolním tenise Vám bude účtována 0,- Kč

Stolní tenis 2

Sportovní a turistické

Zájmový útvar pro chlapce a dívky 4 hodiny týdně (2x2). Tréninky v pondělí vždy od 17:30 - 19:30, a další dny viz stolní tenis 1 až 7.V dalším stolním tenise Vám bude účtována 0,- Kč.

Stolní tenis 3

Sportovní a turistické

Zájmový útvar pro chlapce a dívky 4 hodiny týdně (2x2). Tréninky v úterý vždy od 15:30 - 17:30, a další dny viz stolní tenis 1 až 7.V dalším stolním tenise Vám bude účtována 0,- Kč

1 9 10 11 12 13
Zonerama Zonerama