Soutěže - školní rok 2018/2019

20.09.2018OKStředoškolský atletický pohár - SŠvýsledky
01.10.2018OKPřespolní běh - chlapci, dívky IV a Vvýsledky
10.10.2018OKPřírodovědný klokan - ZŠ, SŠvýsledky
10.10.2018KKPřírodovědný klokan - ZŠ, SŠvýsledky
11.10.2018OKStolní tenis - chlapci, dívky Vvýsledky
15.10.2018OKFlorbal - chlapci IIIvýsledky
16.10.2018OKStolní tenis - chlapci, dívky Vvýsledky
22.10.2018OKFlorbal - dívky III.výsledky
24.10.2018OKBasketbal - chlapci IV.Bvýsledky
28.11.2018KKChemická olympiáda - SŠ / Evýsledky
01.12.2018KKJihočeský kapr 2018 - Plastikoví modelářivýsledky
07.12.2018KKChemická olympiáda - SŠ / Avýsledky
10.01.2019OKFlorbal - chlapci IIvýsledky
15.01.2019KKMatematická olympiáda - SŠ / A
16.01.2019OKDějepisná olympiáda - 8.+9. třída ZŠ, Gvýsledky
16.01.2019KKVolejbal - chlapci Vvýsledky
17.01.2019OKPřehazovaná - smíšené IIvýsledky
21.01.2019KKVolejbal - dívky Vvýsledky
22.01.2019KKMatematická olympiáda - SŠ / P
23.01.2019KKFyzikální olympiáda - SŠ / Avýsledky
23.01.2019OKFlorbal - chlapci Vvýsledky
24.01.2019OKFlorbal - dívky Vvýsledky
28.01.2019OKČeský jazyk - ZŠ, G / I.výsledky
29.01.2019OKČeský jazyk - SŠ / II.výsledky
30.01.2019OKMatematická olympiáda - ZŠ / Z5výsledky
30.01.2019OKMatematická olympiáda - ZŠ / Z9výsledky
30.01.2019OKHázená - chlapci IV, dívky IVvýsledky
11.02.2019OKNěmecký jazyk - ZŠ, G / IA, IB, IIAvýsledky
12.02.2019OKNěmecký jazyk - SŠ / IIIAvýsledky
14.02.2019OKAnglický jazyk - ZŠ, G / IA, IB, IIA, IIBvýsledky
15.02.2019OKAnglický jazyk - G / IIIAvýsledky
20.02.2019OKZeměpisná olympiáda - ZŠ, SŠ / A, B, C, D
27.02.2019KKTalent Jihočeského kraje 2018
01.03.2019KKRuský jazyk - ZŠ,G; SŠ / I, II, III
04.03.2019OKChemická olympiáda - ZŠ, G / D
06.03.2019OKPřehlídka dětských recitátorů a recit. souborů / ZŠ, SŠ, ZUŠ a SVČ
18.03.2019KKNěmecký jazyk - ZŠ,G / IIA, IIB, IIC
19.03.2019KKNěmecký jazyk - SŠ / IIIA, IIIB
19.03.2019KKMatematická olympiáda - ZŠ, G / Z9
20.03.2019KKZeměpisná olympiáda - ZŠ,SŠ / A, B, C, D
21.03.2019KKChemická olympiáda - ZŠ, G / D
22.03.2019KKDějepisná olympiáda - 8.+9. třída ZŠ, G
22.03.2019OKMatematický klokan - ZŠ, SŠ
22.03.2019KKMatematický klokan - ZŠ, SŠ
25.03.2019KKAnglický jazyk - ZŠ, G / IIA, IIB
26.03.2019KKAnglický jazyk - SŠ / IIIA, IIIB, IIIC
28.03.2019KKŠpanělský jazyk - SŠ / I, II, III
29.03.2019KKBiologická olympiáda - SŠ / A
02.04.2019KKFrancouzský jazyk - ZŠ, SŠ / A I, A II, B I, B II
02.04.2019KKMatematická olympiáda - SŠ / B, C
03.04.2019OKFyzikální olympiáda - ZŠ / E, F
03.04.2019KKČeský jazyk - SŠ / II.
04.04.2019KKČeský jazyk - ZŠ, G / I.
04.04.2019KKChemická olympiáda - SŠ / C
05.04.2019KKBiologická olympiáda - SŠ / B
07.04.2019KKPřehlídka scénického tance (dětských skupin, mládeže a dospělých)
08.04.2019OKJihočeský zvonek - ZŠ, SŠ, ZUŠ, SVČ
09.04.2019OKMatematická olympiáda - ZŠ, G / Z6, Z7, Z8
10.04.2019OKBiologická olympiáda - ZŠ / C
16.04.2019OKBiologická olympiáda - ZŠ / D
24.04.2019KKFyzikální olympiáda - ZŠ / E
25.04.2019KKSOČ / SŠ
28.04.2019KKCelostátní přehlídka dětských folklorních souborů
29.04.2019KKFyzikální olympiáda - SŠ / B, C, D
30.04.2019KKChemická olympiáda - SŠ / B
16.05.2019KKBiologická olympiáda - ZŠ / C
24.05.2019KKBiologická olympiáda - ZŠ / D
28.05.2019OKPythagoriáda - ZŠ, G
31.05.2019OKFyzikální olympiáda - ZŠ, G / Archimediáda

Vysvětlivky: OK ...okresní kolo, KK ...krajské kolo, RK ...republikové kolo, OST ... ostatní soutěže

Archiv souteží:
školní rok 2017/2018 školní rok 2016/2017 školní rok 2015/2016 školní rok 2014/2015 školní rok 2013/2014 školní rok 2012/2013 školní rok 2011/2012 školní rok 2010/2011 školní rok 2009/2010