20.09.2018 | OK | Středoškolský atletický pohár - SŠ | výsledky | |
01.10.2018 | OK | Přespolní běh - chlapci, dívky IV a V | výsledky | |
10.10.2018 | OK | Přírodovědný klokan - ZŠ, SŠ | výsledky | |
10.10.2018 | KK | Přírodovědný klokan - ZŠ, SŠ | výsledky | |
11.10.2018 | OK | Stolní tenis - chlapci, dívky V | výsledky | |
15.10.2018 | OK | Florbal - chlapci III | výsledky | |
16.10.2018 | OK | Stolní tenis - chlapci, dívky V | výsledky | |
22.10.2018 | OK | Florbal - dívky III | výsledky | |
24.10.2018 | OK | Basketbal - chlapci IV.B | výsledky | |
28.11.2018 | KK | Chemická olympiáda - SŠ / E | výsledky | |
01.12.2018 | KK | Jihočeský kapr 2018 - Plastikoví modeláři | výsledky | |
07.12.2018 | KK | Chemická olympiáda - SŠ / A | výsledky | |
10.01.2019 | OK | Florbal - chlapci II | výsledky | |
15.01.2019 | KK | Matematická olympiáda - SŠ / A | výsledky | |
16.01.2019 | OK | Dějepisná olympiáda - 8.+9. třída ZŠ, G | výsledky | |
16.01.2019 | KK | Volejbal - chlapci V | výsledky | |
17.01.2019 | OK | Přehazovaná - smíšené II | výsledky | |
21.01.2019 | KK | Volejbal - dívky V | výsledky | |
22.01.2019 | KK | Matematická olympiáda - SŠ / P | výsledky | |
23.01.2019 | KK | Fyzikální olympiáda - SŠ / A | výsledky | |
23.01.2019 | OK | Florbal - chlapci V | výsledky | |
24.01.2019 | OK | Florbal - dívky V | výsledky | |
28.01.2019 | OK | Český jazyk - ZŠ, G / I. | výsledky | |
29.01.2019 | OK | Český jazyk - SŠ / II. | výsledky | |
30.01.2019 | OK | Matematická olympiáda - ZŠ / Z5 | výsledky | |
30.01.2019 | OK | Matematická olympiáda - ZŠ / Z9 | výsledky | |
30.01.2019 | OK | Házená - chlapci IV, dívky IV | výsledky | |
11.02.2019 | OK | Německý jazyk - ZŠ, G / IA, IB, IIA | výsledky | |
12.02.2019 | OK | Německý jazyk - SŠ / IIIA | výsledky | |
14.02.2019 | OK | Anglický jazyk - ZŠ, G / IA, IB, IIA, IIB | výsledky | |
15.02.2019 | OK | Anglický jazyk - G / IIIA | výsledky | |
20.02.2019 | OK | Zeměpisná olympiáda - ZŠ, SŠ / A, B, C, D | výsledky | |
27.02.2019 | KK | Talent Jihočeského kraje 2018 | výsledky | |
01.03.2019 | KK | Ruský jazyk - ZŠ,G; SŠ / I, II, III | výsledky | |
04.03.2019 | OK | Chemická olympiáda - ZŠ, G / D | výsledky | |
06.03.2019 | OK | Přehlídka dětských recitátorů a recit. souborů / ZŠ, SŠ, ZUŠ a SVČ | výsledky | |
11.03.2019 | OK | Basktetbal - chlapci, dívky IV | výsledky | |
18.03.2019 | KK | Německý jazyk - ZŠ,G / IIA, IIB, IIC | výsledky | |
19.03.2019 | KK | Německý jazyk - SŠ / IIIA, IIIB | výsledky | |
19.03.2019 | KK | Matematická olympiáda - ZŠ, G / Z9 | výsledky | |
20.03.2019 | KK | Zeměpisná olympiáda - ZŠ,SŠ / A, B, C, D | výsledky | |
20.03.2019 | OK | Volejbal - chlapci IV | výsledky | |
21.03.2019 | KK | Chemická olympiáda - ZŠ, G / D | výsledky | |
22.03.2019 | KK | Dějepisná olympiáda - 8.+9. třída ZŠ, G | výsledky | |
22.03.2019 | OK | Matematický klokan - ZŠ, SŠ | výsledky | |
22.03.2019 | KK | Matematický klokan - ZŠ, SŠ | výsledky | |
25.03.2019 | KK | Anglický jazyk - ZŠ, G / IIA, IIB | výsledky | |
26.03.2019 | KK | Anglický jazyk - SŠ / IIIA, IIIB, IIIC | výsledky | |
26.03.2019 | OK | Volejbal - dívky IV | výsledky | |
28.03.2019 | KK | Španělský jazyk - SŠ / I, II, III | výsledky | |
29.03.2019 | KK | Biologická olympiáda - SŠ / A | výsledky | |
02.04.2019 | KK | Francouzský jazyk - ZŠ, SŠ / A I, A II, B I, B II | výsledky | |
02.04.2019 | KK | Matematická olympiáda - SŠ / B, C | výsledky | |
03.04.2019 | OK | Fyzikální olympiáda - ZŠ / E, F | výsledky | |
03.04.2019 | KK | Český jazyk - SŠ / II. | výsledky | |
03.04.2019 | OK | Vybíjená - II. smíšené | výsledky | |
04.04.2019 | KK | Český jazyk - ZŠ, G / I. | výsledky | |
04.04.2019 | KK | Chemická olympiáda - SŠ / C | výsledky | |
05.04.2019 | KK | Biologická olympiáda - SŠ / B | výsledky | |
07.04.2019 | KK | Přehlídka scénického tance (dětských skupin, mládeže a dospělých) | výsledky | |
08.04.2019 | OK | Jihočeský zvonek - ZŠ, SŠ, ZUŠ, SVČ | výsledky | |
09.04.2019 | OK | Matematická olympiáda - ZŠ, G / Z6, Z7, Z8 | výsledky | |
10.04.2019 | OK | Biologická olympiáda - ZŠ / D | výsledky | |
16.04.2019 | OK | Biologická olympiáda - ZŠ / C | výsledky | |
16.04.2019 | OK | Minifotbal - chlapci IV | výsledky | |
17.04.2019 | OK | Minifotbal - dívky IV | výsledky | |
23.04.2019 | OK | Fotbal - chlapci V | výsledky | |
24.04.2019 | KK | Fyzikální olympiáda - ZŠ / E | výsledky | |
24.04.2019 | KK | Volejbal - dívky IV | výsledky | |
25.04.2019 | KK | SOČ / SŠ | výsledky | |
28.04.2019 | KK | Celostátní přehlídka dětských folklorních souborů | výsledky | |
29.04.2019 | KK | Fyzikální olympiáda - SŠ / B, C, D | výsledky | |
30.04.2019 | KK | Chemická olympiáda - SŠ / B | výsledky | |
07.05.2019 | OK | Minifotbal - smíšená II | výsledky | |
16.05.2019 | KK | Biologická olympiáda - ZŠ / C | výsledky | |
22.05.2019 | KK | Vybíjená - II. smíšené | výsledky | |
23.05.2019 | OK | Fyzikální olympiáda - ZŠ, G / Archimediáda | výsledky | |
24.05.2019 | KK | Biologická olympiáda - ZŠ / D | výsledky | |
28.05.2019 | OK | Pythagoriáda - ZŠ, G | výsledky |
Vysvětlivky: OK ...okresní kolo, KK ...krajské kolo, RK ...republikové kolo, OST ... ostatní soutěže