:: Přehled schůzek zájmových útvarů

:


Vybraný den je: a máme 241 schůzek zájmových útvarů

DenNázev zájmového útvaruČasLektorKdeMístnost
PondělíMiniškolička Montessori08:30-11:30M. ČermákováDDMDětský klub
PondělíAJ Starters (YLE)12:30-13:15Martina HanzalováZŠ Dubnéuč. 4.B
PondělíPočítačové hry13:00-16:00Z. ŠrámekDDM23
PondělíFlorbal Dubné13:30-14:30Hanuš PetráňZŠ a MŠ DubnéTělocvična
ÚterýDenička13:30-15:00A. Lafatová (T. Havlová)ZŠ Destinova
PondělíAngličtina hrou13:45-13:30Tereza BenešováZŠ Dubné
PondělíMíčové hry13.45-15.15Š. ZikmundováZŠ Pohůreckátělocvična
PondělíHrajeme si s LEGEM14:00-15:00M. ČermákováDDM7
Pondělísoftball SV14:00-15:00H. KorčákováZŠSV
PondělíVolejbal14:30-15:30Hanuš PetráňZŠ Dubnétělocvična
PondělíMalý technik14:30-16:00M. JarathDDM40
PondělíHra na kytaru14:40-15:25Heřmanová R.DDM45
PondělíHra na flétnu15:00 - 15:45Fillová M.DDM42
PondělíGrafomotorika 115:00-16:15L. DoležalDDM24
PondělíHra na kytaru 15:30-16:15Heřmanová R.DDM45
PondělíOur Place 115:30-16:30A. KiglerováDDM43
PondělíKuskus15:30-17:00Dana KoptíkováDDM7
PondělíStolní tenis15:30-17:00Doubravka CíglerováRožnovtělocvična
PondělíÚsviťáček 115:30-17:00Stecherová, ZemanováDDM4
PondělíAutomodelář15:30-17:30M. Hlaváč, L. KendraDDMautodráha
PondělíHra na flétnu15:55-16:40Fillová M.DDM42
Pondělísoftball DV15.00-16.00H. KorčákováZŠDV
PondělíTaneční školička16:00-17:00L. HarcováDDM10
PondělíGrafomotorika 616:00-17:15J. HošekMŠ Papírenskátělocvična
PondělíRadiotechnika 116:00-17:30M. JarathDDM40
PondělíKlub malých debrujárů16:00-17:30M. Bína, M. ČermákováDDM64
PondělíSoftbal16:00-17:30M. TrtílekLedenice
PondělíAikido16:00-17:30Michala SzarvasovaRožnovtělocvična
PondělíFotbal16:00-17:30A. MichnaLannova loděnicehřiště
PondělíPočítačová grafika16:00-17:30Z. ŠrámekDDM23
PondělíFrancouzský jazyk16:00-17:30N. FejtováDDM31
PondělíLearn English through Geography16:00-17:30M. Bohdalová, P. BendováDDM61B
PondělíMladý záchranář16:00-17:30B. SedláčkováSZŠ Husova tř.
PondělíKomorní sbor16:00-17:45E. GadžijevaDDM6
PondělíDPS Jitřenka16:00-17:45E. GadžijevaDDM6, 11
PondělíKeramika 116:30-18:00Pavel TůmaDDM52
PondělíAkvaristika NANNACARA16:30:18:30E. TrkolaDDM64
PondělíHra na flétnu16:45-17:30Fillová M.DDM42
PondělíHra na flétnu17:00-17:45Harcová L.DDMdětský klub/45
PondělíSuperkalanetika 117:00-18:00O. LisovolDDM10
PondělíPřírodověda pro velké17:00-18:30L. LipplDDM32
PondělíŠpanělský jazyk / začátečníci17:00-18:30D. PivkováDDM24
PondělíKlub hry / Dračí doupě17:00-18:30D. KolářDDM7
PondělíRybářství 117:00-18:30Martin MusilDDM26
PondělíÚsviťáček 217:00-19:00Stecherová, ZemanováDDM4
ÚterýŽraloci17:00-19:00H. KorčákováLedeniceklubovna
PondělíStolní tenis17:15-18:45Doubravka CíglerováRožnovtělocvična
PondělíAikido17:30-19:00Michala SzarvasováRožnovtělocvična
PondělíKlub afrických rytmů 1 / začátečníci17:30-19:00M. KaukušováLannova loděniceklubovna
Pondělípronájem18:00-19:00V. PechováDDM10
PondělíRakonto (Začínáme tančit 2)18:00-19:30H. HejlkováDDM43
PondělíKeramika pro dospělé 118:30-20:30Eva KopetováDDM52
Úterýpronájem09:00-10:00V. PechováDDM10
ÚterýHrátky s robátky a písničkou09:00-10:30J. VortnerováDDMdětský klub
ÚterýJóga13:15-14:45I. BalounováZŠ Pohůreckátělocvična
ÚterýVýpočetní technika14:00 - 15:30Z. ŠrámekDDM23
ÚterýŠarm na ZŠ14:00-15:00V. Brabcovátělocvična ZŠ Pohůrecká
ÚterýHra na kytaru14:30-15:15Haladová L.DDM45
ÚterýSportovní hry Dubné Dívky14:30-15:30Hanuš PetráňZŠ a MŠ Dubnétělocvična
ÚterýJóga14:45-15:30I. BalounováZŠ Pohůreckátělocvična
ÚterýTaneční školička na MŠ14:45-15:30E. ZemanováMŠ Špálova
ÚterýBEZ15:00-16:00S. Mládková (K. Plešingrová)DDM4
ÚterýOur Place 3 15:00-16:00A. KiglerováDDM10
ÚterýKeramika 2 15:00-16:30Pavel TůmaDDM52
ÚterýHra na kytaru15:25-16:10Haladová L.DDM45
ÚterýNeposedové15:30-16:15P. DvořákováDDM43
ÚterýAnglický jazyk / senioři s vnoučaty15:30-16:30M. VítováDDM31
ÚterýHvězdičky (přípravný sbor DPS Jitřenky)15:30-16:45E. GadžijevaDDM6
ÚterýStolní tenis15:30-17:00I. KarabecRožnovtělocvična
ÚterýAkva-terakoružek 315:30-17:30K. Dragová, M. BohdalováDDM64 a 61B
ÚterýSoftbal15:30-17:30IžofLedenicetělocvična
ÚterýGinko - Vlčata 115:30-18:30Pavel NěmečekLannova loděnice
ÚterýGinko - skauti 115:30-18:30Václav JindraLannova loděnice
ÚterýGrafomotorika 215:45-17:00L. DoležalDDM24
ÚterýTvořivá dílna15.30-16.30Iva SchönbekováMŠ Papírenská
ÚterýDívčí klub15.30-17.45L. LencováDDM48
ÚterýFolklorní přípravka 16:00-17:00L. HarcováDDM4
ÚterýBadminton16:00-17:25A. Michnatělocvična ZŠ L. Kuby
ÚterýKlub hry / Dračí doupě16:00-17:30T. JirkaDDM39
ÚterýJudo16:00-17:30Miroslava AurováRožnovtělocvična
ÚterýVeselá klubíčka16:00-17:30V. ŠilhaváDDMDětský klub
ÚterýMatematika / ZŠ, SŠ16:00-17:30K. OndráčkováDDM37
ÚterýHravá jóga16:00-17:45Ivana KokořováČBKvět radosti ČB
ÚterýRadiotechnika 316:00-18:00M. HorkelDDM40
ÚterýDS Dramatický 116:00-18:00J. ŠtěchLannova loděniceučebna
ÚterýJunák16:00-18:00L. ZnachorováLannova loděniceklubovna
ÚterýVýtvarná tvorba 116:00-18:00Aneta HejdusováDDM19
ÚterýPokémoni16:00-18:00R. MushynskyyDDM7
ÚterýMažoretky Starlette16:00-19:00V. KadlecováGYM J. V. Jirsíkatělocvična
ÚterýOur Place 216:15-17:00A. KiglerováDDM43
ÚterýHra na kytaru16:20-17:05Haladová L.DDM45
ČtvrtekMažoretky Panenky - zač.16:30-17:30L. HanzalíkováZŠ Nerudovatělocvična
ÚterýTEP16:30-17:30P. DvořákováDDM10
ÚterýAnglický jazyk / senioři 16:30-17:30M. VítováDDM31
ÚterýProgramování 116:30-18:00Mgr. O. HlavatýDDM23
ÚterýLetecký modelář16:30-18:30E. TrkolaDDM44
ÚterýHra na Flétnu17:00-17:45Harcová L.DDM42
ÚterýZačínáme tančit17:00-18:00M. OlahováDDM4
ÚterýOrient17:00-18:30D. PetráškováDDM43
ÚterýRybářství 2 - pokročilí17:00-18:30Michal ZemanDDM26
ÚterýAnglický jazyk / dospělí / začátečníci17:00-18:30K. JančíkováDDM24
ÚterýStolní tenis17:00-18:45Ivan KarabecDDM Rožnov
ÚterýHra na kytaru17:15-18:00Haladová L.DDM45
ÚterýPowerjóga 117:30-18:30V. WohnigováDDM10
ČtvrtekMažoretky Panenky - závodní17:30-19:00L. HanzalíkováZŠ Nerudovatělocvična
ÚterýJudo17:30-19:00Vladimír MaříkRožnovtělocvična
ÚterýBadminton17:35 - 19:00A. Michnatělocvična ZŠ L. Kuby
ÚterýHra na flétnu18:00 - 18:45Harcová L.DDM42
ÚterýAcro Dance18:00-19:00M. OlahováDDM4
ÚterýPowerjóga 218:30-19:30V. WohnigováDDM43
ÚterýOur Place 418:30-20:00A. KiglerováDDM10
ÚterýKeramika pro dospělé 218:30-20:30Aneta HejdusováDDM52
Úterýpronájem19:00-20:00V. PechováDDM4
ÚterýJudo19:00-20:30Michal ŠťastnýRožnovtělocvična
ÚterýStolní tenis19:00-21:00P. ŠestákRožnovtělocvična
StředaHrátky s robátky a písničkou09:30-11:00J. VortnerováDDMDětský klub
StředaAnglický jazyk 212:30-13:15Jana SiegelbauerováZŠ Dubné
StředaDyslektika12:30-13:30V. PokornáZŠ Dubné
StředaNěmecký jazyk / CZŠ Rudolfovská / 113:00-13:45V. TrendováCZŠ Rudolfovskáučebna
StředaAkva-terakroužek 113:30-14:30K. DragováDDM64 a 61B
StředaNěmecký jazyk / CZŠ Rudolfovská / 213:45-14:30V. TrendováCZŠ Rudolfovskáučebna
StředaPlastikový modelář M114:00-15:30M. SládekDDM44
StředaČtyřlístek14:00-19:00T. ŠtajnerováLannova loděniceklubovna
StředaHra na kytaru14:30-15:55Vaclík J.DDM45
StředaOur Place 415:00-16:30A. KiglerováDDM10
StředaČeský jazyk / ZŠ, SŠ15:15-16:45A. MichnaDDM31
StředaHra na kytaru15:25-16:10Vaclík J.DDM45
StředaPlastikový modelář M215:30-17:00M. SládekDDM44
StředaÚsviťáček přípravka15:30-17:00Stecherová, ZemanováDDM4
StředaAkva-terakroužek 215:30-17:00K. Dragová, T. MejdaDDM64 a 59
StředaStolní tenis15:30-17:00Jakub ČelikovskýRožnovtělocvična
StředaKlub deskových her15:30-17:00ČermákováDDM7
StředaNěmecký jazyk / začátečníci15:30-17:00K. KaplanováDDM37
StředaKlub netradičních řemesel15:30-17:45 E. PazourkováDDM48
StředaGinkgo - skauti 215:30-18:30Václav JindraLannova loděniceklubovna
StředaGinkgo - Vlčata 215:30-18:30Pavel NěmečekLannova loděniceklubovna
StředaDPS Jitřenka15:40-17:20E. GadžijevaDDM6
StředaHra na kytaru15:45-16:30Filipovský V.DDM42
StředaGrafomotorika 315:45-17:00L. DoležalDDM24
StředaHra na Flétnu16:00-16:45Harcová L.DDMdětský klub
StředaAikido16:00-17:30Michala SzarvasovaRožnovtělocvična
StředaRadiotechnika 216:00-18:00M. HorkelDDM40
StředaJunák16:00-18:00L. ZnachorováLannova loděniceklubovna
StředaDS Dramatický 216:00-18:00J. ŠtěchLannova loděniceučebna
StředaVýtvarná tvorba 216:00-18:00Aneta HejdusováDDM19
StředaJežci16:00-19:00J. BabickýLannova loděniceklubovna
StředaHra na kytaru16:20-17:05Vaclík J.DDM45
StředaŠarm16:30-18:00V. BrabcováDDM10
StředaHra na kytaru16:35-17:20Filipovský V.DDM42
StředaTaneční aerobic 217:00-18:00K. SchusterováDDM43
StředaGrafomotorika 417:00-18:15L. DoležalDDM24
StředaKlub hry / Dračí doupě17:00-18:30D. KolářDDM26
StředaPlastikový modelář M317:00-18:30M. SládekDDM44
StředaŠpanělský jazyk / mírně pokročilí17:00-18:30D. PivkováDDM31
StředaMTV Dance17:00-18:30Ch. ČuhajováDDM4
StředaSoftbal17:00-19:00J. Borovková, KorčákováLedenicetělocvična
StředaSoftbal17:00-19:30M. TrtílekLedenicetělocvična
StředaStolní tenis17:15-18:45Jakub ČelikovskýRožnovtělocvična
StředaHra na kytaru17:25-18:10Filipovský V.DDM42
StředaAikido17:30-19:00Michala SzarvasovaRožnovtělocvična
StředaKondiční cvičení18:00-19:00K. SchusterováDDM43
StředaRadioklub18:00-19:30Z. ŠrámekDDMRadioklub
StředaKeramika pro dospělé 318:30-20:30Aneta HejdusováDDM52
StředaSquare Dance 119:00-20:00I. HanouskováDDM10,11
StředaStolní tenis19:00-21:00P. ŠestákRožnovtělocvična
StředaSquare Dance 220:00-21:00I. HanouskováDDM10,11
StředaPodvodní ragby20:00-21:30Z. KamišPlavecký stadion, Č.B.bazén
Čtvrtekpronájem09:00-10:00V. PechováDDM10
ČtvrtekZOO kroužek Hluboká 113:30-15:00K. DragováZOO Hluboká
ČtvrtekNěmecký jazyk / CZŠ Rudolfovská / 313:45-14:30V. TrendováCZŠ Rudolfovskáučebna
ČtvrtekModřinky (přípravný sbor DPS Jitřenky) 115:00-15:45E. GadžijevaDDM6
Čtvrtekpronájem15:00-16:30pí ŠálenáDDM43
ČtvrtekKeramika 315:00-16:30Pavel TůmaDDM52
ČtvrtekZOO kroužek Hluboká 215:00-17:00K. DragováZOO Hluboká
ČtvrtekRybářství 415:15-16:45Martin SedlákDDM26
ČtvrtekMalý Furiant 115:30-16:30J. Kadubec, H. KadubcováDDM4
ČtvrtekStolní tenis15:30-17:00P. ŠestákRožnovtělocvična
ČtvrtekPlastikový modelář T115:30-17:30T. MartinovskýDDM44
ČtvrtekFotografování15:45-17:15P. MaurencDDM23
ČtvrtekBaby - Judo15:50-17:15Iveta FraitágováZŠ a MŠ Rožnovtělocvična
ČtvrtekGrafomotorika 516:00-17:15L. DoležalMŠ Boršov nad Vltavoutělocvična
ČtvrtekGrafomotorika 716:00-17:15J. HošekMŠ Opletalatělocvična
ČtvrtekMalý entomolog16:00-17:30Z. KletečkaJč Muzeum, Č.B.učebna
ČtvrtekJudo16:00-17:30M. HájekRožnovtělocvična
ČtvrtekNěmecký jazyk / mírně pokročilí16:00-17:30K. KaplanováDDM37
ČtvrtekBasketbal16:00-17:30A. MichnaZŠ L. Kuby (Rožnov)tělocvična
ČtvrtekDS Divoch16:00-18:00V. KecováLannova loděniceučebna
ČtvrtekGinko - skauti 316:00-19:00Václav JindraLannova Loděniceklubovna
ČtvrtekGinko - Vlčata 316:00-19:00Pavel NěmečekLannova Loděniceklubovna
ČtvrtekHra na kytaru16:10 - 16:55Vysušil P.DDM45
ČtvrtekAnglický jazyk / dospělí / mírně pokročilí16:15-17:45N. FejtováDDM31
ČtvrtekMalý Furiant 216:30-17:30J. Kadubec, H. KadubcováDDM4
ČtvrtekAerobic hrou16:30-17:30K. SchusterováDDM43
ČtvrtekHip Hop Mix 116:30-17:30Ch. ČuhajováDDM10
ČtvrtekKeramika 416:30-18:00Pavel TůmaDDM52
ČtvrtekŠachy16:30-18:00Rudolf ČerníkDDM36
ČtvrtekAnglický jazyk / II. ZŠ16:30-18:00S. ŠimonováDDM24
ČtvrtekKlub hry / Dračí doupě16:30-18:00J. PrůchaDDM7
ČtvrtekModřinky (přípravný sbor DPS Jitřenky) 216.00-16.45E. GadžijevaDDM6
ČtvrtekHra na kytaru17:00 - 17:45Vysušil P.DDM45
ČtvrtekKlub afrických rytmů 1 / pokročilí17:00-18:30M. KaukušováLannova loděniceklubovna
ČtvrtekPlastikový modelář T217:00-18:30T. MartinovskýDDM44
ČtvrtekRybářství 517:00-18:30Petr VondrysDDM26
ČtvrtekPřípravné kurzy17:00-19:00Aneta HejdusováDDM19
ČtvrtekVýtvarná tvorba pro dospělé17:00-19:00Aneta HejdusováDDM19
ČtvrtekStolní tenis17:15-18:45P. ŠestákRožnovtělocvična
ČtvrtekTaneční aerobic 117:30-18:30K. SchusterováDDM43
ČtvrtekSuperkalanetika 217:30-18:30K. PelikánováDDM4
ÚterýMažoretky Panenky - závodní17:30-19:00L. HanzalíkováZŠ Nerudovatělocvična
ČtvrtekStreet Dance 117:30-19:00Ch. ČuhajováDDM10
ČtvrtekJudo17:30-19:00M. MaříkRožnovtělocvična
ČtvrtekKeramika pro dospělé 418:30-20:30Lenka MichnováDDM52
ČtvrtekKlub afrických rytmů 2 / pokročilí18:45-20:15M. KaukušováLannova loděniceklubovna
Čtvrtekpronájem19:00-20:00V. PechováDDM10
ČtvrtekStolní tenis19:00-21:00P. ŠestákRožnovtělocvična
ČtvrtekJudo19:00-21:00M. ŠťastnýRožnovtělocvična
PátekŠachy13:10-13:55R. ŠtěpánekZŠ Dubné
PátekPlastikový modelář M114:00-15:30M. SládekDDM44
PátekKlub hry / Dračí doupě14:00-15:30M. BínaEducanet
PátekAnglický jazyk / I. ZŠ14:30-16:00K. HausnerováDDM24
ČtvrtekTaneční školička na MŠ14:45-15:30E. ZemanováMŠ Železničářská
PátekKlub hry / Magic15:00-18:00O. NechvátalDDM7
PátekHip Hop Mix 215:30-16:30Ch. ČuhajováDDM4
PátekPlastikový modelář M215:30-17:00M. SládekDDM44
PátekSoftbal16:00-17:00IžofLedenice
PátekModerna16:00-18:00M. TůmováDDM10
PátekSoftbal16:00-19:00H. KorčákováLedenice
PátekSoftbal16:00-21:00J. Korčák,Ledenice
PátekStreet Dance 216:30-18:00Ch. ČuhajováDDM4
PátekStolní tenis16:30-20:30P. ŠestákRožnovtělocvična
PátekHra na Flétnu16:50-17:00Harcová L.DDMdětský klub / 45
PátekPlastikový modelář M317:00-18:30M. SládekDDM44
PátekAikido17:00-19:00J. PertlíčekRožnovtělocvična
PátekFun. kruh. trénink18:00-19:00M. TůmováDDM10
PátekJudo19:00-20:30M. ŠťastnýRožnovtělocvična
SobotaGeocachingdle domluvyM. Urbanhledání v terénu
SobotaBruslení a krasobruslenírozvrh led. plochyIng. DorovínováZimní stadion, Č.B.ledová plocha
NeděleSoftbal10:00-13:00J. KorčákLedenice
NeděleStolní tenis16:00-18:00P. ŠestákRožnov
NeděleSoftbal17.30-19.00H. KorčákováLedenice
NeděleSoftbal18:00-20:00J. KorčákLedenice