:: Dnes probíhají tyto schůzky (orientační seznam)



Dnes je úterý 19. února 2019 a počet dnešních schůzek zájmových útvarů je 64.
(Přehled všech schůzek v týdnu)


DenNázev zájmového útvaruČasLektorKdeMístnost
ÚterýDenička13:30-15:00A. Lafatová (T. Havlová)ZŠ Destinova
ÚterýŽraloci17:00-19:00H. KorčákováLedeniceklubovna
Úterýpronájem09:00-10:00V. PechováDDM10
ÚterýHrátky s robátky a písničkou09:00-10:30J. VortnerováDDMdětský klub
ÚterýJóga13:15-14:45I. BalounováZŠ Pohůreckátělocvična
ÚterýVýpočetní technika14:00 - 15:30Z. ŠrámekDDM23
ÚterýŠarm na ZŠ14:00-15:00V. Brabcovátělocvična ZŠ Pohůrecká
ÚterýHra na kytaru14:30-15:15Haladová L.DDM45
ÚterýSportovní hry Dubné Dívky14:30-15:30Hanuš PetráňZŠ a MŠ Dubnétělocvična
ÚterýJóga14:45-15:30I. BalounováZŠ Pohůreckátělocvična
ÚterýTaneční školička na MŠ14:45-15:30E. ZemanováMŠ Špálova
ÚterýBEZ15:00-16:00S. Mládková (K. Plešingrová)DDM4
ÚterýOur Place 3 15:00-16:00A. KiglerováDDM10
ÚterýKeramika 2 15:00-16:30Pavel TůmaDDM52
ÚterýHra na kytaru15:25-16:10Haladová L.DDM45
ÚterýNeposedové15:30-16:15P. DvořákováDDM43
ÚterýAnglický jazyk / senioři s vnoučaty15:30-16:30M. VítováDDM31
ÚterýHvězdičky (přípravný sbor DPS Jitřenky)15:30-16:45E. GadžijevaDDM6
ÚterýStolní tenis15:30-17:00I. KarabecRožnovtělocvična
ÚterýAkva-terakoružek 315:30-17:30K. Dragová, M. BohdalováDDM64 a 61B
ÚterýSoftbal15:30-17:30IžofLedenicetělocvična
ÚterýGinko - Vlčata 115:30-18:30Pavel NěmečekLannova loděnice
ÚterýGinko - skauti 115:30-18:30Václav JindraLannova loděnice
ÚterýGrafomotorika 215:45-17:00L. DoležalDDM24
ÚterýTvořivá dílna15.30-16.30Iva SchönbekováMŠ Papírenská
ÚterýDívčí klub15.30-17.45L. LencováDDM48
ÚterýFolklorní přípravka 16:00-17:00L. HarcováDDM4
ÚterýBadminton16:00-17:25A. Michnatělocvična ZŠ L. Kuby
ÚterýKlub hry / Dračí doupě16:00-17:30T. JirkaDDM39
ÚterýJudo16:00-17:30Miroslava AurováRožnovtělocvična
ÚterýVeselá klubíčka16:00-17:30V. ŠilhaváDDMDětský klub
ÚterýMatematika / ZŠ, SŠ16:00-17:30K. OndráčkováDDM37
ÚterýHravá jóga16:00-17:45Ivana KokořováČBKvět radosti ČB
ÚterýRadiotechnika 316:00-18:00M. HorkelDDM40
ÚterýDS Dramatický 116:00-18:00J. ŠtěchLannova loděniceučebna
ÚterýJunák16:00-18:00L. ZnachorováLannova loděniceklubovna
ÚterýVýtvarná tvorba 116:00-18:00Aneta HejdusováDDM19
ÚterýPokémoni16:00-18:00R. MushynskyyDDM7
ÚterýMažoretky Starlette16:00-19:00V. KadlecováGYM J. V. Jirsíkatělocvična
ÚterýOur Place 216:15-17:00A. KiglerováDDM43
ÚterýHra na kytaru16:20-17:05Haladová L.DDM45
ÚterýTEP16:30-17:30P. DvořákováDDM10
ÚterýAnglický jazyk / senioři 16:30-17:30M. VítováDDM31
ÚterýProgramování 116:30-18:00Mgr. O. HlavatýDDM23
ÚterýLetecký modelář16:30-18:30E. TrkolaDDM44
ÚterýHra na Flétnu17:00-17:45Harcová L.DDM42
ÚterýZačínáme tančit17:00-18:00M. OlahováDDM4
ÚterýOrient17:00-18:30D. PetráškováDDM43
ÚterýRybářství 2 - pokročilí17:00-18:30Michal ZemanDDM26
ÚterýAnglický jazyk / dospělí / začátečníci17:00-18:30N. FejtováDDM24
ÚterýStolní tenis17:00-18:45Ivan KarabecDDM Rožnov
ÚterýHra na kytaru17:15-18:00Haladová L.DDM45
ÚterýPowerjóga 117:30-18:30V. WohnigováDDM10
ÚterýJudo17:30-19:00Vladimír MaříkRožnovtělocvična
ÚterýBadminton17:35 - 19:00A. Michnatělocvična ZŠ L. Kuby
ÚterýHra na flétnu18:00 - 18:45Harcová L.DDM42
ÚterýAcro Dance18:00-19:00M. OlahováDDM4
ÚterýPowerjóga 218:30-19:30V. WohnigováDDM43
ÚterýOur Place 418:30-20:00A. KiglerováDDM10
ÚterýKeramika pro dospělé 218:30-20:30Aneta HejdusováDDM52
Úterýpronájem19:00-20:00V. PechováDDM4
ÚterýJudo19:00-20:30Michal ŠťastnýRožnovtělocvična
ÚterýStolní tenis19:00-21:00P. ŠestákRožnovtělocvična
ÚterýMažoretky Panenky - závodní17:30-19:00L. HanzalíkováZŠ Nerudovatělocvična