banner physicsZde najdete všechny potřebné informace k fyzikálním olympiádám pořádaných DDM České Budějovice. Pokud hledáte informace, co kde najít nebo k Vám nedorazila přihláška, tak v tomto článku najdete odpovědi. Garantem FO za DDM České Budějovice je Zdeněk Šrámek, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na této e-mailové adrese Vám rádi zodpovíme další případné dotazy. Další adresy jihočeského výboru FO zde. Pokud váš student vyhraje, tak čtěte zde a pokud jste porotce, tak čtěte zde. (pravidla odměn). Organizační řád FO je k nahlédnutí zde.

Číst dál: 59. ročník fyzikální olympiády

banner jazykyZde najdete všechny potřebné informace ke konverzačním soutěžím v cizích jazycích (NJ, AJ, RJ, FJ, ŠJ), které zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky a výsledky.
Garantem SCJ za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy / mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Konverzační soutěže

banner cesky jazykZde najdete všechny potřebné informace k olympiádě z českého jazyka, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky, výsledky a testy s řešením (až po termínech konání předepsaných kol). Garantem OČJ za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy
- mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Olympiáda z českého jazyka

banner dejepisZde najdete všechny potřebné informace k dějepisné olympiádě, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky, výsledky a testy s řešením (až po termínech konání předepsaných kol). Garantem DO za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy - mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Dějepisná olympiáda

banner zemepisZde najdete všechny potřebné informace k zeměpisné olympiádě, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice, přihlášky, pozvánky, výsledky a testy s řešením (až po termínech konání předepsaných kol).
Garantem ZO za DDM Č. Budějovice je Luděk Doležal. Na těchto kontaktech Vám rád zodpoví další případné dotazy - mobil: 603 317 009 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál: Zeměpisná olympiáda

banner matematikaDDM České Budějovice spolupracuje na organizaci okresních kol kategorií Z5, Z6, Z7, Z8, Z9 a krajských kol kategorií Z9, A, B, C, P.

 

 

 

 

  • Garantem MO za DDM České Budějovice je Ing. Miroslava Čermáková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
    telefon 386 447 319.
  • Předsedou krajské komise MO je Mgr. Radek Trča Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Místopředsedkyní pro kategorie Z je Mgr. Dana Kabelová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Základní informace a zadání domácích kol najdete na http://math.muni.cz/mo.
  • Komentáře pro kategorie Z žádejte na adreseTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Komentáře pro kategorie A, B, C žádejte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Číst dál: 67. ročník matematické olympiády

banner bioZde najdete všechny potřebné informace k biologické olympiádě, kterou zaštiťuje DDM České Budějovice - organizační řád, propozice a přihlášky.

Garantem BiO za DDM České Budějovice je RNDr. Hana Korčáková, CSc, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefon 386 447 313

Na tomto kontaktu Vám ráda zodpovím další případné dotazy.

Číst dál: 52. ročník Biologické olympiády


Copyright © 2018. DDM CB All Rights Reserved.